20:30, 14 Mars 2018

Kendall Jenner po vazhdon të kap majat në karrierën e saj si modele.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” është shfaqur edhe në një kopertinë të revistës Vogue, për edicionin e muajit prill 2018.

Jenner duket fantastike e veshur në një fustan ngjyrë rozë të hapur përderisa në duar mban një zog ekzotik.

Në numrin e kësaj reviste 22 vjeçarja gjithashtu adresoi disa thashetheme se është lezbike, duke bërë të ditur se nuk ka asgjë të vërtet këtu.

Jenner ka treguar se është në lidhje me yllin e basketbollit Blake Griffin si dhe ka treguar se do të preferonte të bëhej nënë rreth moshës 29 vjeçare.

She did it again! Kendall Jenner has landed another cover of US Vogue, this one the April 2018 edition

Silver touch: Inside the magazine she wears outfits that sparkle. One is a silver sleeveless jumper with pockets. She has her hair down and stick straight

Ready for spring: Another shot sees her in a pink dress with fringe everywhere and a necklace of baby's breath

A dreamy floral goddess: Here the reality TV standout is seen in a lovely gown with flowers everywhere and a bouquet on her head as she reclined on an old fireplace mantle, shot at the new Annabel's club in London 

Red makes a statement: Kendall looked sporty in this silk down with plastic covering

Konkurs Pune

Lexo më shumë