Kendall dhe Bella dalin gjysmë lakuriq (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kendall dhe Bella dalin gjysmë lakuriq (FOTO)

NULL NULL
18/03/2018

Kendall Jenner dhe Bella Hadid dolën në plazh gjysmë lakuriq.

Bella postoi një fotografi nga pushimet e fundit të modeleve, në llogarinë e saj në Instagram, transmeton Klan Kosova.

Vajzat u fotografuan nga mbrapa ku shihen gjysmë të zhveshura.

View this post on Instagram

💙🦋

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on