Kendall arsyeja pse Rihanna nuk do të performojë për Victoria Secret ? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kendall arsyeja pse Rihanna nuk do të performojë për Victoria Secret ?

NULL NULL
10/11/2015

Të ecësh në pistën e Victoria’s Secret është ëndrra e çdo modele.

Heqja e modelës Jourdan Dunn shokoi fansat, dhe tani është duke u spekuluar se ishte Kendall Jenner arsyeja që ajo nuk do të jetë pjesë e këtij viti.

Fansat kanë spekuluar se Kendall mund të jetë mbrapa asaj pse Jourdan është hequr madje për ketë arsye edhe Rihanna hoqi dorë nga performanca për të cilën në fillim kishte konfirmuar se do të jetë pjesë e këtij eventi, transmeton Klan Kosova.

Rihanna ishte e ftuara speciale e Victoria’s Secret Show për të performuar në skenë së bashku me modelet e njohura të kësaj marke, por për fat të  keq ajo i la rend Ellie Goulding ta zëvendësojë atë.

Jourdan kishte fshirë disa postime në Twitter, dhe Rihanna menjëherë lajmëroi se nuk do të performojë.

Pas pak orësh, 20 vjeçarja Kendall Jenner shkroi në një postim duke bërë të ditur se do të jetë pjesë e sfilatës madje duke e quajtur atë si dhuratën më të mirë të ditëlindjes së saj.

Një fans kishte shkruajtur në Twitter “Rihanna ka anuluar performancën e Victori’as për shkak se Kendall do të zë vendin e Jourdan”.

Duke vazhduar edhe më tej me komentet e fansave “Kendall mbi Jourdan – ne e dimë pse Rihanna hoqi dorë”.

Jourdan-Dunn-Cell-For-Gratitude-charity-event-New-York-America