Kelmendi sonte ngjitet në skenën e Eurovisionit: Vota juaj na dërgon në finale (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kelmendi sonte ngjitet në skenën e Eurovisionit: Vota juaj na dërgon në finale (VIDEO)

NULL NULL
nga Hekuran Sokoli 11.05.2023 15:10
Albina Kelmendi

Këngëtarja nga Kosova, Albina Kelmendi, e cila përfaqëson Shqipërinë në Eurovision, sonte do të ngjitet në skenën e Liverpulit.

Përmes një videoje, ajo e ka kërkuar mbështetjen e të gjithë shqiptarëve, njofton Klan Kosova.

“Me këtë video duam të ju informojmë që sonte do të ngjitemi në skenën e madhe të Liverpulit”.

“Andaj kërkojmë mbështetjen tuaj siç na keni dhënë deri më sot. Kërkojmë që të na votoni që të shkojmë në finale”.

“Vota juaj në dërgon në finale. Sonte është momenti që çdo shqiptar ta tregojë vetën dhe të tregojë se sa zemërgjerë jemi”.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

klankosova.tv