Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

KEK-u hap ankand për shitjen e 50,000 tonë thëngjill

NULL NULL
12.03.2023 17:04

KEK-u ka shpallur ankand publik për shitjen e thëngjillit në dy llote.

Në llotin e parë, sasia për shitje është 35,000 tonë, ndërsa në të dytin, 15,000 tonë.

Këtë e ka bërë të ditur për Klan Kosovën, zëdhënësi i KEK-ut, Skënder Bucolli.

Bucolli tha se KEK-u planifikon që në të ardhmen po ashtu të sigurojë një sasi (shitje me pakicë, njëjtë si vitin paraprak) për biznese dhe amvisëri. /Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.