Keira Knightley zbulon emrin e së bijës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Keira Knightley zbulon emrin e së bijës

NULL NULL
12/08/2015

Aktorja e famshme Keira Knightley, tre muaj më parë është bërë nën për herë të parë.

Ajo duket se po e shijon së tepërmi mëmësinë e fillimisht ka preferuar të heshtë përsa i përket emrit që ka zgjedhur për vajzën e vogël.

Keira, e cila sapo ka festuar 30 vjetorin, ka pozuar në kopertinën “Elle” dhe në intervistë ka zbuluar se e ka quajtur vajzën Edie.

Ajo ka thënë se ndjenja e dashurisë së nënës është e jashtëzakonshme dhe është shprehur se nuk e mendonte kurrë se do t’ia dilte të kujdesej për vajzën ashtu siç ia ka dalë gjatë kësaj kohe.

Ylli i “Pirtatët e Karaibeve” ka pozuar në kopertinë me një xhaketë lëkure Ralph Lauren, duke treguar se pas shtatzanisë, ka ardhur menjëherë në formë të shkëlqyer./Anabel.al