16:00, 14 Shtator 2019

Keira Knightley ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të dytë.

Aktorja dhe bashkëshorti i saj James Righton, janë fotografuar në Londër bashkë me foshnjën, transmeton Klan Kosova.

Keira konfirmoi shtatzënisë e saj në koktejin e Chanel gjatë muajit maj në Paris.

34 vjeçarja mirëpriti vajzën Edie me James, gjatë vitit 2015.

Keira Knightley and James Righton

Konkurs Pune

Lexo më shumë