Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Keanu Reeves kërkoi ta vrisnin te John Wicku

NULL NULL
19.09.2023 18:40

Aktori Keanu Reeves raportohet se kishte kërkuar që personazhi i tij të vritej në fund të Chapter 4.

Sidoqoftë, producentët kishin refuzuar ta pranonin kërkesën e tij.

Këtë e ka bërë të ditur producenti i këitj filmi, Basil Iëwnyk, në një intervistë për Collider.

“Pas filmit të dytë, tretë, katërt, vetë të bërit e këtyre filmave është rraskapitëse dhe e shkatërron Keanun, fizikisht dhe emocionalisht”, ka thënë Iwanyk.

“Në fund ai është gjithmonë si, ‘Nuk mund ta bëj këtë prapë,’ dhe ne pajtohemi me të”.

“Ai thotë, ‘Definitivisht dua që të vritem në fund të këtij filmi. E ne i themi, ‘Do t’ia lëmë një mundësi prej 10 për qindësh”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.