Keanu Reeves jep komente të rralla për marrëdhënien e tij - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Keanu Reeves jep komente të rralla për marrëdhënien e tij

NULL NULL
31.03.2023 10:11
Keanu Reeves

Aktori i njohur, Keanu Reeves është shumë privat për jetën e tij personale. Por kur ka diçka për të thënë, ai e bën atë të veçantë.

I tillë ishte rasti kur yllit të “John Wick 4” iu kërkua së fundmi nga revista People që të tregonte momentet e tij të fundit të lumturisë. Ai u përgjigj: “Para disa ditësh me shpirtin tim”.

“Ishim në shtrat. Ne ishim të lidhur”, tha Reeves. “Ne ishim duke buzëqeshur, duke qeshur dhe duke qeshur. Ndihem mirë. Ishte shumë bukur të ishim bashkë.”

Reeves raportohet të jetë në një lidhje afatgjatë me artisten dhe filantropisten, Alexandra Grant.

Dyshja ndezën spekulimet se ata ishin çift në vitin 2019 pasi u panë të kapur për dore në Gala Art + Film LACMA, shkruan CNN, transmeton Klankosova.tv.

Ata kishin bashkëpunuar në dy libra së bashku, “Ode to Happiness” dhe “Hijet” në 2011 dhe 2016, me Grant që kishte bërë ilustrimet dhe Reeves duke shkruar tekstin.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.