Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kë po e pret Geti?

NULL NULL
11.05.2015 09:15

Reperi Getoar Selimi i cili po qëndron në Tiranë që disa muaj, ka qenë kryefjalë e medias rozë për jetën private.

Të dielën në mbrëmje Geti ka publikuar një fotografi me mbishkrimin: Duke të pritur.

Shtohet pyetja se kë po e pret ai?

Javën e kaluar u përfol për disa fotografi ‘paparazzi’ në plazhin e Durrësit me prezantuesen Marina Vjollca.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.