Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kë do ta largoje nga shtëpia, Bleron apo Lindën?”, përgjigjet Domeniku (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 22:44
Domeniku

“Nëse do të kishe mundësi nga shtëpia do e kishe nxjerr Bleron apo Lindën?”, ishte kjo pyetja tjetër për Domenikun.

E ai u përgjigj me shumë sinqeritet, dhe ka zgjedhur Lindën si banoren që do ta largonte nga shtëpia.

“Unë tregoj drejt, kam respekt edhe për ty edhe për Bleron, por Blero është më i vjetër dhe ka më shumë eksperiencë në jetë, unë dhe Blero kemi biseda më të mira dhe e shoh Bleron si vëlla të madh, nuk dua të të ofendoj por do të të zgjidhja ty”, është përgjigjur Domeniku.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.