“Ke dalë yll”, Bruno këshillon Stresin gjatë natës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ke dalë yll”, Bruno këshillon Stresin gjatë natës (VIDEO)

NULL NULL
15.02.2023 10:12

Bruno ia ka dhënë disa këshilla Stresit gjatë diskutimit në dhomën e gjumit, pasi ky i fundit tha se ka menduar të dalë jashtë nga disa mendime.

“Tallesh ti, je yll”, i tha Bruno, Stresit për ta motivuar më pas.

Ai vazhdon t’i thotë reperit se duhet ta shijojë këtë eksperiencë të jashtëzakonshme dhe se nuk duhet të mendojë gjëra negative.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.