Kavajë, gjendet një trup i pajetë  - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kavajë, gjendet një trup i pajetë 

NULL NULL
10/09/2018

Policia e Kavajës njoftoi se ditën e dielë, në orën 14:20, në fshatin Gjoc të Kavajës, në një kanal është gjetur një trup i pajetë. Mashkulli që mendohet se është 60-70 vjeç, nuk rezulton të ketë shenja dhune në trup apo dëmtime të tjera.

Policia ka kërkuar ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve për identifikimin e trupit të pajetë, raporton Tch, transmeton Klan Kosova.

Çdo qytetar që disponon informacion mund të telefonojë në numrin pa pagesë 112 ose në numrin 0694110202.