Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Katër të lënduar nga një aksident në Mitrovicë të Jugut

NULL NULL
02.04.2023 09:08
shiriti i policisë

Katër persona janë lënduar, si pasojë e një aksidenti mes dy veturave, në fshatin Shupkovc në Mitrovicë të Jugut.

Përveç dëmeve materiale, një burrë dhe tri gra kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, njofton policia, përcjell Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.