Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Katër të lënduar nga një aksident në Dobrushë të Istogut

NULL NULL
07.12.2023 20:31
aksident
aksident

Katër persona janë lënduar sot si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Dobrushë të Istogut.

Këtë për Klankosova.tv e bëri të ditur Fadil Gashi, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë së Kosovës.

Ai ka shtuar se aksidenti ka ndodhur mes dy veturave rreth orës 15:25.

“Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor dhe janë liruar”, ka thënë Gashi./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.