Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Katër të arrestuar pas një rrahjeje në Gjakovë ku mbetën të lënduar dy persona

NULL NULL
15.03.2023 09:30
Arrestimi policia
Arrestimi policia

Policia e Kosovës ka arrestuar dje katër meshkuj kosovarë në Gjakovë, për përleshje fizike.

Kjo meqë ankuesja femër raportoi autoritetet se nga ky incident, dy persona kanë përfunduar të lënduar, ku dhe kanë pranuar trajtim mjekësor, përcjell klankosova.tv.

Nga ta vetëm njëri prej tyre është dërguar në mbajtje, teksa tre të tjerë, janë liruar në procedurë të rregullt.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.