Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Katër lojtarë të Manchester United raportohet se u rrahën mes vete

NULL NULL
19.09.2023 13:42
Manchester United
Manchester United

Manchester United nuk po kalon momente aspak të mira.

E kjo si duket ka ndikuar edhe në disponimin e futbollistëve.

Së fundmi, është raportuar për një përleshje mes katër futbollistëve.

Ngjarja ka ndodhur pas humbjes nga Brighton, ku edhe ka pasur tensionet në dhomat e zhveshjes.

Thuhet se zënka ka nisur pas një diskutimi mes Bruno Fernandes dhe Scott McTominay, ndërsa janë përfshirë edhe Lisandro Martinez e Victor Lindelof.

Por, kjo është mohuar nga klubi.

Aktualisht, “Djajtë e Kuq” e shohin veten në vendin e 13-të në tabelë.

Nëse vazhdohet me këtë ritëm, trajneri Erik ten Hag rrezikon të shkarkohet.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.