Kate Middleton ishte grimuar vet kur u martua (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kate Middleton ishte grimuar vet kur u martua (FOTO)

NULL NULL
18.05.2023 18:07
Kate Middleton

Që një nuse të bëjë grimin në ditën e saj të dasmës, do guxim, e lëre më një mbretëreshë e ardhshme, që pritej të kishte vëmendjen e miliona fansave mbretërorë, në gjithë botën.

E këtë, thuhet ta kishte bërë vetë, mëngjesin e ditës së saj më të madhe, në prill të 2011-ës, Kate Middleton, transmeton klankosova.tv.

Ajo bëri paraqitje mahnitëse, duke dalë në Westminster Abbey me një grim të përsosur natyral që rrezatonte bukurinë e nuses.

Ndërsa mediat raportojnë se ajo kishte marrë mësime nga Arabella Preston, një guru bukurie e specializuar në bërjen e nuseve.

Kate Middleton
Kate Middleton

Artistja e grimit erdhi për një seri takimesh sy më sy,  në Clarence House para dasmës me Princin Ëilliam dhe tha për studenten e saj: “Ajo dukej e mrekullueshme. Absolutisht e bukur.’

Kate në ditën e dasmës së saj kishte fytyrë të freskët duke zgjedhur një bazë me shkëlqim për të treguar bukurinë e saj natyrale.

Megjithatë edhe më parë, ajo ishte parë duke vizituar sallonin e bukurisë The Retreat në Neëbury, afër shtëpisë së saj familjare, një javë para ngjarjes.