15:20, 15 Maj 2019

Kate Mara dhe bashkëshorti i saj Jamie Bell, u panë duke mbajtur duart derisa po shëtisin në Silverlake, Kaliforni, transmeton Klan Kosova.

Aktorja 36 vjeçare dhe aktori 33 vjeçar, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Pak ditë më parë, ata kanë blerë një shtëpi të re në Los Feliz, raportoi Variety.

Në fund të muajit të kaluar, Kate organizoi festën e para-lindjes me mysafirë që përfshinin motrën e vogël Rooney Mara dhe të dashurin e saj Joaquin Phoenix.

Konkurs Pune

Lexo më shumë