18:50, 16 Nëntor 2019

Një fotografi vlen më shumë se një mijë fjalë dhe Kate Beckinsale është këtu për të pastruar çdo të fundit prej tyre.

Aktorja 46 vjeçare përmes Instagramit dëshroi që të adresojë pëshpëritjet se ajo dhe fituesi i çmimit Oscar, Jamie Foxx, 51 vjeçar, pasi ata u panë shumë afër njëri-tjetrit në një fotografi të publikuar, njofton Klan Kosova.

Fotografia u shkrep në festën e Hollywood Reporter Golden Globe dhe shpejt u bë virale.

Foxx është parë duke e përqafuar Beckinsale, por për këtë ajo këmbëngul se nuk ka asgjë mes tyre.

“Do të doja të theksoja se qëndrimi pranë dikujt nuk do të thotë që po dal me të, ”shkroi Beckinsale në Instagram.

Konkurs Pune

Lexo më shumë