Kasapi përdor gabimisht produktin për heqjen e qimeve në vend të kremës për rruajtje

Kasapi përdor gabimisht produktin për heqjen e qimeve në vend të kremës për rruajtje

NULL NULL
2 months më parë

Një kasap në Australi ka mbetur pa një vetull dhe një pjesë të mjekrës së tij.

Ai ka ngatërruar një krem për heqjen e qimeve me kremën e zakonshëm për rruajtje, duke e përdorur në gjithë fytyrën.

22-vjeçari Gold Coastka thënë se gjatë rruajtjes e mbulon tërë fytyrën e tij me krem, e cila në kushte të zakonshme nuk i shkakton telashe.

Por ndryshe i ndodhi javën e kaluar. Ai mbuloi fytyrën me kremin e gabuar për pesë minuta, raporton Mirror, transmeton KlanKosova.tv.

Kur nisi t’i skuqej fytyra ai e ka kuptuar se kishte përdorur krem për heqjen e qimeve.