11:00, 26 Qershor 2019

Karlie Kloss është shtatzënë?

Modelja 26 vjeçare hyri në Instagram për të ndarë një fotografi nga dasma e dytë me burrin e saj Joshua Kushner në Ëyoming, transmeton Klan Kosova.

Pas postimit të fotografisë, një fans komentoi duke thënë se Karlie mund të jetë në pritje të një fëmije.

“Jo shtatzënë vetëm dashuri”, u përgjigj Karlie.

Karlie dhe Joshua fillimisht u martuan në një ceremoni private në tetor të vitit të kaluar më pas organizuan një martesë të dytë gjatë kësaj fundjave.

View this post on Instagram

Lean on me ❤️

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë