Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Karlie Kloss flet për miqësinë me Taylor Swift

NULL NULL
18.03.2018 00:30

Karlie Kloss ka bërë një përditësim mbi miqësinë e saj me Taylor Swift mes thashethemve se marrëdhënia e tyre po prishet.

Shoqet e mira nuk janë parë së bashku në publik për një kohë të gjatë, duke bërë që fansat të mendojnë se ato nuk janë më mike.

Në një intervistë të re për New York Times, Karlie konfirmoi se ajo dhe Taylor vazhdojnë të jenë mike të mira dhe madje flasin shpesh.

“Mos besoni gjithçka që lexoni”, tha Karlie.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.