Karlie Kloss flet për miqësinë me Taylor Swift - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Karlie Kloss flet për miqësinë me Taylor Swift

NULL NULL
18/03/2018

Karlie Kloss ka bërë një përditësim mbi miqësinë e saj me Taylor Swift mes thashethemve se marrëdhënia e tyre po prishet.

Shoqet e mira nuk janë parë së bashku në publik për një kohë të gjatë, duke bërë që fansat të mendojnë se ato nuk janë më mike.

Në një intervistë të re për New York Times, Karlie konfirmoi se ajo dhe Taylor vazhdojnë të jenë mike të mira dhe madje flasin shpesh.

“Mos besoni gjithçka që lexoni”, tha Karlie.