Kaq vota mori Arben Vitia në zgjedhjet e 14 shkurtit

Kaq vota mori Arben Vitia në zgjedhjet e 14 shkurtit

NULL NULL
1 month më parë

Ish-Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka siguruar 107 mijë e 813 vota në zgjedhjet e 14 shkurtit, njofton Klan Kosova.

Në listën e Lëvizjes Vetëvendosje, prin Vjosa Osmani me 300 mijë 788 vota dhe i dyti Glauk Konjufca me 200 mijë e 641 vota.