Kaplohet nga zjarri një lokal në Rahovec

Kaplohet nga zjarri një lokal në Rahovec

NULL NULL
4 months më parë

Është kapluar nga zjarri një lokal në fshatin Opterushë të Rahovecit.

Në vendin e ngjarjen kanë dal njësitet përkatëse, përcjell Klankosova.tv.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se  lokali i tij ishte përfshirë nga zjarri. Në vend ngjarje kanë dal njësitet përkatëse”, njofton policia.

Tutje, policia bën të ditur se zjarri është shuar dhe se nuk raportohet për të lënduar.