Kapet nga kamera vizita e demit endacak në një lagje banimi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kapet nga kamera vizita e demit endacak në një lagje banimi

NULL NULL
27.04.2023 10:37
demi

Një dem endacak mori rrugën për në një lagje banimi në Teksas të ShBA-së, ku u kap në video nga kamerat e sigurisë dhe befasoi dëshmitarët.

Demi misterioz u pa duke u endur nëpër oborre në lagjen Dickinson në mëngjes herët.

Kamera e shtëpisë së një banori regjistroi demin duke kaluar para derës së tyre të përparme, ndërsa kamera e sigurisë së shtëpisë së një banori tjetër kapi gjedhin që endej në rrugën e tij.

Dëshmitarët thanë se nuk e dinë se nga erdhi demi.

Ishte e paqartë nëse ai u kthye në shtëpinë e tij apo nëse autoritetet lokale u lajmëruan.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.