Kapet dileri i drogës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kapet dileri i drogës

NULL NULL
27/05/2015

Policia e Kosovës ka arrestuar sot L.V., nga komuna e Prizrenit, i dyshuar për blerje, posedimi, shpërndarje dhe shitje tw paautorizuar tw narkotikëve, substancave psikotrope dhe analoge.

Gjatë bastisjes policia ka konfiskuar disa aparate telefonike të cilët janë përdorur nga i dyshuari. si dhe ka gjetur një sasi prej 142,3 gramë heroinë.

Në njoftimin e policisë thuhet se i dyshuari është i njohur edhe më parë për kryerjen e veprave të ngjashme penale.

Ndaj të njëjtit person është lëshuar urdhër arrest që nga muaji mars i këtij viti, ndërsa, kërkohet nga organet që nga muaji tetor i vitit 2014.