Kapen nëntë kilogramë kokainë në Vërmicë, arrestohen dy shtetas të Shqipërisë

Policia në pikëkalimin kufitar në Vërmicë ka kapur nëntë kilogramë substancë narkotike që dyshohen të jetë e llojit kokainë dhe ka arrestuar dy shtetas të Shqipërisë. Substanca narkotike ishte fshehur në një veturë me targa të Republikës së Shqipërisë në të cilën gjendeshin dy persona me shtetësi shqiptare. Kjo veturë (pezho) pas dyshimeve të ngritura … Continue reading Kapen nëntë kilogramë kokainë në Vërmicë, arrestohen dy shtetas të Shqipërisë