Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kapen nëntë adoleshentët që u arratisën nga një qendër paraburgimi në Pensilvani

NULL NULL
18.09.2023 15:21

Të nëntë adoleshentët që u arratisën nga një qendër paraburgimi për të mitur në Pensilvani pas një trazire në objekt të dielën janë kapur, tha një zyrtar i policisë shtetërore.

Katër nga nëntë adoleshentët u kapën rreth 4 kilometra nga Akademia Abraxas në Morgantown, tha David Beohm, një zëdhënës i trupës së Policisë së Shtetit të Pensilvanisë në qytetin Reading, raporton CNN, transmeton Klankosova.tv.

Objekti i burgut të të miturve ndodhet rreth 24 kilometra në perëndim të South Coventry Township, ku i dënuari për vrasje Danilo Cavalcante u kap të mërkurën pas gati dy javësh në arrati.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.