Kapen 70 kilogramë marihuanë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kapen 70 kilogramë marihuanë

NULL NULL
16/10/2015

Policia e Kosovës ka bërë me dije se  ka konfiskuar  70 kilogramë të lëndës narkotike marihuanë dhe ka arrestuar 10 persona.

Këto të dhëna u bën të ditura në një konferencë për media të policisë me ç`rast u theksua se substancat narkotike u sekuestruan në katër operacione të ndara, njofton Klan Kosova.