Kandidati për president të Malit të Zi harroi ta marrë me vete letërnjoftimin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kandidati për president të Malit të Zi harroi ta marrë me vete letërnjoftimin

NULL NULL
02.04.2023 13:01

Kandidati për president të Malit të Zi, Jakov Milatoviq, kishte shkuar për të votuar në qendrën e tij të votimit në Podgoricë, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, por pa letërnjoftim.

Milatoviqi kur e kuptoi se nuk e kishte iu desh të kthehet në banesën e tij, për ta marrë dhe për t’u kthyer sërish në qendrën e votimit, ku ka votuar, shkruan Vijesti, transmeton Klankosova.tv.

Ai u tha gazetarëve të mbledhur se kështu ndodh kur ndërroni kostumin në momentin e fundit.