13:11, 11 Shkurt 2019

Ish-futbollisti i shquar brazilian, Edmilson, sot do ta vizitojë Kosovën ku edhe do të hapë kampin e tij për të rinj, “Edmilson Camp”.

Edmilson e kishte fituar Kupën e Botës me Brazilin më 2002 si dhe Ligën e Kampionëve me Barcelonmën më 2006.

Ai gjithashtu me skuadrat e tij ka fituar titujt e ligave në Brazil, Francë dhe Spanjë.

Sports Show: Edmilson vjen në Kosovë. Komentojmë dhe ndeshjet e Kupës në futboll – 10.02.2019 Klan Kosova

Sports Show: Edmilson vjen në Kosovë. Komentojmë dhe ndeshjet e Kupës në futboll – 10.02.2019 Klan Kosova

Publiée par Sporti në KlanKosova sur Lundi 11 février 2019

Konkurs Pune

Lexo më shumë