Kamera e humbur 13 vjet më parë u gjet me foto të paprekura (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kamera e humbur 13 vjet më parë u gjet me foto të paprekura (VIDEO)

NULL NULL
30.03.2023 08:50

Coral Amayi humbi kishte humbur aparatin e saj digjital në ujërat e Kolorados.

13 vjet më vonë, ndërsa ishte duke peshkuar dhe duke mbledhur mbeturina, Spencer Greiner pa kamerën të dilte nga balta.

Për mrekulli, fotot mbijetuan, raporton BBC, transmeton Klankosova.tv.

Ndiqeni videon në vegzën e mëposhtme:

https://www.bbc.com/news/av/world-us-canada-65059553