Kamenicë, hajnat i hyjnë në shtëpi, policia gjen minahedhës dore - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kamenicë, hajnat i hyjnë në shtëpi, policia gjen minahedhës dore

NULL NULL
24.04.2023 10:41
hajnat

Një qytetar në Kamenicë e ka informuar dje policinë se hajnat i kanë hyrë në shtëpi dhe i kanë kryer vjedhje.

Në raportin e policisë thuhet se policia në vendin e ngjarjes kishte hasur në një mjetë të dyshuar shpërthyes, minahedhës dore.

Më pas, u njoftua ekipi për deminim pranë Policisë së Kosovës, të cilët në mënyrë të sigurtë e larguan mjetin e dyshimtë. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti në procedurë hetimore./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO