Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaltrina Konxheli me ekipin “Nailed IT Studio” përkujdesen për vajzat e Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 19:20

Vajzat e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2 sot kanë bërë një tretman të veçantë.

Për to ka menduar studio “Nailed IT Studio” nga Zvicra në krye me Kaltrina Konxhelin.

Kjo studio atyre do t’iu bëjë tretmane dhe do të përkujdesët për thonjtë e tyre./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.