Kalon një muaj e nuk largohen mbetjet e qirinjve nga busti i Albright (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kalon një muaj e nuk largohen mbetjet e qirinjve nga busti i Albright (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Pranë bustit të ish-sekretares amerikane të Shtetit, Madeleine Albright, gjenden ende mbetjet e qirinjve që u ndezën për të nderuar pasi u nda nga jeta më 23 mars.

Qirinjtë u patën ndezur në shenjë mirënjohjeje dhe kujtimi nga ish-presidentja e vendit, Atifete Jahjaga, më 25 mars, njofton Klankosova.tv.

Lexues të Klankosova.tv kanë dërguar pamje këtë të shtunë pranë bustit të saj ku mbetjet e qirinjve nuk janë larguar për pothuajse një muaj.