Kali "viziton" një market në Mbretërinë e Bashkuar (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kali “viziton” një market në Mbretërinë e Bashkuar (FOTO)

NULL NULL
19.02.2023 08:43

Një kalë ka hyrë në një market në Mbretërinë e Bashkuar, duke lënë kështu blerësinë që ishin aty të habitur.

Kali bëri disa lëvizje në sektore të ndryshëm të marketit, shkruan Mirror, transmeton Klankosova.tv.

Një organizatë bamirëse për kafshët e quajtur “The Healthy Horse Project”, ka bërë fotografitë e kalit në market, duke i shpërndarë kështu në internet.

Shumë njerëz pyesnin se nga kishte ardhur kali dhe si arriti të hynte deri në market.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.