19:36, 7 Nëntor 2019

Modelja Kaia Gerber, para tre dite ishte parë në një darkë në Malibu me aktorin Pete Davidson, transmeton Klan Kosova.

Kaia të mërkurën pati një paraqitje në tepihun e kuq të drekës vjetore të Women’s Guild Cedars-Sinai Annual Luncheon në Beverly Hills.

Modelja pati në qaf një zinxhirë me shkronjën P, kjo shkronjë është e njëjtë me atë të Pete Davidson.

Por se a janë në lidhje të dashurisë Kaia dhe Pete nuk dihet akoma pasi nuk e kanë komentuar këtë asnjëri.

Konkurs Pune

Lexo më shumë