Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderja dhe Shqipja sqarojnë pse ndodhi “distancimi mes tyre” (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 21:20

Shqipja dhe Kaderi kanë sqaruar ngjarjen e cila çoi në distancimin mes tyre.

Sipas Shqipes, gabimi i Kaderit ishte se ajo ka thënë “nuk e kuptoj Shqipen”.

Ndërsa, ajo tha se nata kur hyri në shtëpinë më të famshme në Kosovë i dha emocione.

“Ajo nata ishte edhe shumë vonë dhe i kisha ndjenjat e mija se hyra këtu brenda dhe pashë këtu shumë fytyra që as nu ki kam parë kurrë në jetën time”, tha Kaderi, njofton Klankosova.tv.

Për të parë debatin mes Shqipes dhe Kaderit, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.