Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderit menjëherë i shkruajnë letër – “mirësevjen o miss”  (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 13:52
Kaderi

Kaderit ia kishin shkruar një letër dhe ia kshin lënë në shtratin e saj ku shkruante “mirësevjen o miss”.

Vesa menjëherë iu drejtua Ganiut e cila mendoi se ai ia ka shkruarë, por nuk ishte ai.

Letrën e kishte shkruar Buci.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.