Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderi: Paramendo Buci m’u dashuru në Bleron (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 13:09
buci
buci

Buci, Blero, Alby, Kaderi dhe Lumbardhi kanë qëndruar bashkë dhe kanë bërë biseda të ndryshme.

Ndërkohë, ka qenë Kaderi ajo që ka ngjallur të qeshura me një fjali të saj, përcjell Klankosova.tv.

“Paramendo Buci m’u dashuru në Bleron”, është shprehur ajo.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.