Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderi, “mollë sherri” në raportet mes Bucit dhe Santianës (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 23:12
santiana

Santiana dhe Buci janë miq të mirë dhe vazhdimisht qëndrojnë bashkë.

Por, duket se afërsia e Bucit me banoren e re, Kaderin, e ka bërë xheloze Santianën, përcjell Klankosova.tv.

Santiana ka pasur disa reagime të ashpëra ndaj Bucit pas hyrjes së Kaderit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.