Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderi: Kerri s’është pasuri për mua, veç teneqe (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 16:58

Banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2, Kadire Kicaj, ka treguar se si ka dëshirë që të jetë partneri i saj.

Ajo është shprehur se ai duhet ë mos jetë xheloz, si dhe ka dëshirë që t’i gjendet afër kurdo që ajo ka nevojë.

Kur u pyet për gjërat materiale në një lidhje nga Blerando, ajo u shpreh: “Kerrin e bëjmë dytë duke punuar, kerri nuk është pasuri për mua ai është teneqe sepse ndosh një aksident dhe nuk mbetet asgjë”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.