Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderi i tregon Blerandos se si përzihet mishi me qepën (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 18:59

Blerando, Blero dhe Alba sot kanë vendosur të gatuajnë pite për banorët e tjerë të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Blerando derisa ishte duke përgatitur mishin që u duhej për pite u asistua nga Kaderi.

Ajo i tregonte se cila është metoda e duhur dhe më e mirë që mishi dhe qepa të jenë gati për pite./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.