Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderi hyri në Big Brother VIP Kosova 2 , banorja më e re (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:54

Kaderi është banorja më e re që është future sonte në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

Me të hyrë ajo bëri një bujë tek banorët e tjerë të cilët me vrap dolën e mirëpritën dhe e përshëndetën.

Ndër të parët që i foli ishte Ganiu. Për më shumë detaje ndiqni videonë më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.