Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderi flet për motrën e saj: Ajo për mua është gjithçka (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 18:06

Kaderi ka folur për familjarët e saj me një pjesë të banorëve të tjerë të shtëpisë.

Ajo tregoi se sa shumë e do motrën e saj e cila është më e madhe se ajo një vit.

“Vdes motrën e kam gjithçka, ajo është për mua gjithçka, jemi shumë të lidhura me njëra-tjetrën”.

“Është një vit më e madhe se unë dhe jemi shumë të lidhura”, ka thënë Kaderi./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.