Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderi e vë në siklet Azemin (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 12:35

Kaderi e ka ngacmuar pak Azemin derisa ishte duke biseduar me Lindën, njofton Klankosova.tv.

Ajo i tha Azemit se i ka folur ftohtë në momentin që ajo ka hyrë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

“Kam menduar se po frikësohesh nga unë”, i tha Kaderi, Azemit i cili shtoi se këtë e ka bërë për respekt.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.