Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderi dhe Santiana marrin vëmendje me kërcimin e tyre (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 17:08
santiana

Banorët e Big Brother VIP Kosova janë argëtuar duke kërcyer.

Të gjithë së bashku e kanë shijuar këtë moment, përcjell Klankosova.tv.

Vëmendjen aty e kanë marrë Kaderi dhe Santiana.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.