Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kader: Lumbardhi boll loçkë është, ndoshta kisha pas qejf për ta njohur (VIDEO)

NULL NULL
04.12.2023 01:34

Azemi dhe Kaderi kanë biseduar për Albën dhe Lumbardhin.

Ajo i tha Azemit se “të kam thënë që Alba është aktore, s’ka ndjenja”.

Ndërsa Azemi iu kundërpërgjigj duke i thënë se “nuk besoj që është aktore, por është vendi i gabuar”.

Të dy folën edhe për Lumbardhin, ku ndër të tjera Kader tha se “Lumbardhi boll loçkë është”, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje nga kjo bisedë, klikoni në videon më poshtë:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.