Kadaj-Bujupi e Topalli hodhën gazin lotsjellës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kadaj-Bujupi e Topalli hodhën gazin lotsjellës

NULL NULL
15/10/2015

Klan Kosova njofton se gazin lotsjellës e kanë hedhur deptuteti i Lëvizjes Vetëvendsoje, Faton Topalli si dhe Shefja e Grupit Parlamentar të AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi.